e-daag.com.pl
O NAS
 

DOSKONAŁOŚĆ

 

Kaletnictwo to pasja, styl życia i sposób patrzenia na świat. Układanka jaką jest tworzenie najwyższej jakości wyrobów skórzanych wymaga od nas niebywałej precyzji. Jak nadać produktom piękną i unikalną formę zachowując przy tym ich naturalny zapach i niepowtarzalną w dotyku strukturę? – To codzienne wyzwanie nadające sens naszej pracy. Finezyjny wzór, wyrafinowana skóra, mistrzowskie dłonie i doskonałość jedynego w swoim rodzaju szwu, który łączy życie i fascynacje naszych klientów.

 

 

AMBICJA

 

Ponad ćwierć wieku naznaczone doświadczeniem. Nasz początek miał miejsce w 1993 roku, ale tak naprawdę wydarzył się, gdy nasze poczucie estetyki spotkało się z motywacją i energią. Ambicja to nasz Elan Vitale. Determinowała ona cele, na końcu których nigdy nie znajdował się zysk, ale czynienie otaczającej nas rzeczywistości piękniejszą i dawanie możliwości wyrażania swojego stylu przez każdego z klientów.

 

 

ATMOSFERA

 

Duże cele wymagają odpowiedniego otoczenia. Kierunek, który wytyczała firma daag miał wpływ nie tylko na życie założycieli, ale również każdego pracownika. Rodzina – to dobre słowo by opisać nasze wewnętrzne środowisko. Jesteśmy jak jeden symbiotyczny organizm i codziennie mamy tego świadomość. Nawet w dużym przedsiębiorstwie nie trudno jest zapamiętać imię każdego człowieka, tak długo jak wiesz, że sukces końcowy jest efektem pracy każdego z osobna. Atmosfera to inkubator naszego sukcesu.

 

 

GENERACJA

 

Nie po to by podążać za modą, ale po to, by nauczyć się wyrażać samego siebie. Gdy cały świat mówi o pokoleniu X, Y czy Z, my zamiast wskazywać na różnice, chcemy dążyć do tego co wspólne – ponadczasowej i unikalnej formy odwołującej się do gustu ludzi w różnym wieku, którzy wiedzą czego chcą od życia i wiedzą czym jest sztuka użytkowa w codziennym wydaniu. Produkty skórzane mają żyć wraz z naszymi klientami, dorównywać im kroku w codziennych wyzwaniach i łechtać zmysły, gdy tylko to możliwe. Pokolenia zamiast budować mury mogą kreować mosty, o trwałości których decydować będzie poczucie estetyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl