O NAS

 
  OFERTA DLA FIRM      KONTAKT  


Jesteśmy polskim producentem galanterii skórzanej z ponad 20 letnim stażem na rynku.
 
Nasz priorytet to kreowanie produktów dla odbiorców o wrażliwej estetyce pragnących podążać z duchem czasu.
 
WYBÓR MATERIAŁÓW

Wybór najlepszych materiałów jest tradycją. 
Wyszukane surowce i materiały nadają naszym produktom osobisty charakter, a ich praktyczne wnętrze i przemyślane detale czynią nasze wyroby dojrzale funkcjonalnymi. Każda torba czy teczka żyje własnym życiem, Państwo zaś zyskujecie przyjaciela na którym można zawsze polegać. 
 
 
PROJEKT
 
Każdy produkt DAAG jest wynikiem dopracowanego projektu, opartego na nowoczesnym stylu każdej kolekcji, którą tworzymy. Za cel stawiamy sobie osiągnięcie w wyrobach skórzanych oryginalności i prostoty. Będąc wierni tradycji stosujemy jednocześnie najnowocześniejsze technologie produkcji. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów wykonanych z najlepszych gatunkowo skór i materiałów. Oferujemy szerokie spectrum:
  • toreb na ramię
  • teczek
  • torebek
  • plecaków
 
Dysponujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym wyposażonym w najnowsze technologie oraz specjalistyczne oprogramowanie, co umożliwia nam wytwarzanie asortymentu przeznaczonego dla wymagających klientów.

Większość naszej oferty produktowej kierujemy do odbiorców w Europie Zachodniej, gdzie jesteśmy obecni od ponad dwudziestu lat. Pozwala to na świeże spojrzenie podczas kreowania naszego produktu również na rynku krajowym, gdzie z myślą o kliencie europejskim wyroby sygnowane są marką DAAG.

 

KONTAKT

ADRES:


Ledrin Sp. z o.o.

ul. Vetterów 6a

20-277 Lublin

Polska

 

E-MAIL:


info@daag.com.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl