e-daag.com.pl
KARIERA

 

 

 

 

DZIAŁ DESIGNU


„Wzór to wypadkowa poczucia estetyki, doświadczeń życiowych oraz ciężkiej pracy nad rzeczywistym obiektem, który z naszej głowy, za pomocą dłoni przelewa się na rzeczywistość”.


To niesamowite doświadczenie potrafi darzyć zachwytem.
W naszym dziale zajmujemy się połączeniem piękna z użytecznością. Zadanie to nie jest łatwe, jednak nadaje naszej pracy artystyczny wymiar i głęboki sens, który swoją pełnię uzyskuje w szczęśliwych twarzach osób korzystających z naszych wyrobów. Obiekty przez nas zaprojektowane zatracają swój wymiar rzeczy i zaczynają żyć-współgrać z krajobrazem, tworząc nowy świat, pisząc nowy wzór na piękno.


Jeśli szukasz sposobu na wyrażenie siebie? Nie boisz się artystycznej podróży i kochasz zapach i dotyk skóry, to napisz do nas, a chętnie porozmawiamy o tym, jak stworzyć coś pięknego.

DZIAŁ TECHNOLOGICZNO-PRODUKCYJNY


„Kaletnictwo to pasja, styl życia i sposób patrzenia na świat. Układanka jaką jest tworzenie najwyższej jakości wyrobów skórzanych wymaga od nas niebywałej precyzji.”


Precyzja w wytarzaniu naszych wyrobów jest możliwa dzięki wysoce rozwiniętej technologii, wieloletniemu doświadczeniu oraz rodzinnej atmosferze, w której wpieramy się oraz dzielimy wiedzą. W dziale produkcji bardzo duży nacisk kładziemy na tradycję pracy rzemieślniczej i dokładność, bo to dzięki niej możemy tworzyć wyroby, które odzwierciedlać będą te powstałe w kreatywnych głowach naszych kolegów i koleżanek z Działu Designu. Odpowiednie dbanie o skórę podczas procesu produkcji powoduje, że odwdzięcza się ona unikatową jakością, zapachem i dotykiem, a doskonale poprowadzone szwy dodają waloru nie tylko użytkowego, ale również estetycznego.


Jeśli czujesz, że masz w sobie smykałkę do pracy kaletniczej, a wartości takie jak atmosfera, rozwój oraz łączenie nowoczesnej technologii z szacunkiem do ludzkiego doświadczenia nie są Ci obce, to skontaktuj się z nami i zacznij swoją przygodę w naszej rodzinie.

 

 

 
 

DZIAŁ MARKETINGU


„Nie po to, by podążać za modą, ale po to, by nauczyć się wyrażać samego siebie”.


Pozycjonowanie naszej marki nie jest procesem standardowym. Chcemy, aby prowadzone działania rynkowe były spójne z naszymi wartościami: doskonałości, ambicji, dbania o atmosferę oraz wszystkie generacje naszych użytkowników. Ta filozofia budowania brandu zachęca nas do tworzenia nowatorskiej strategii oraz wizerunku DAAG.
Moda jak wiadomo zatacza koło, a trendy w określonych interwałach powracają.


- Co jeśli okazałoby się, że istnieją elementy naszej garderoby, które są w stanie przetrwać próbę czasu?
- Co jeśli chcielibyśmy zająć się poszukiwaniem, a nie kopiowaniem cudzego stylu?
- Co jeśli moda, jak język może być narzędziem naszego wyrazu?
Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to śmiało napisz do nas. Jesteśmy ciekawi, o jakim rynku nam opowiesz.

 

 

DZIAŁ HR


„Nawet w dużym przedsiębiorstwie nie trudno jest zapamiętać imię każdego człowieka, tak długo jak wiesz, że sukces końcowy jest efektem pracy każdego z osobna”.


Połączyć, ze sobą kapitały: ludzi, wiedzy, finansów oraz otoczenia naszego biznesu – to codzienne zadanie działu HR. Nie jest ono łatwe, ale bardzo ekscytujące i szalenie odpowiedzialne. Człowiek jest psychofizyczną całością, u której dbać należy zarówno o rozum, jak i serce. Wśród naszych pracowników każdy ma indywidualne: plany, marzenia czy cele. Zadaniem naszego działu jest rozpoznanie potrzeb pracowników i umiejętne ich połączenie z zadaniami, które stawia przed nimi codzienna praca, tak aby wykonując ją mieli poczucie głębokiej samorealizacji.


Jeśli tak samo jak nam leży Ci na sercu budowanie odpowiedzialnego przedsiębiorstwa, które realizując swoje cele troszczy się o rozwój pracowników to napisz do nas, a chętnie porozmawiamy o Twojej samorealizacji.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl