do kasy suma: 0,00 zł
Dlaczego warto wybrać skórzaną torebkę?
Dlaczego warto wybrać skórzaną torebkę?

W tym artykule wyjaśnimy Ci, czemu jesteś w błędzie i dlaczego w szczególności te osoby, które mają ograniczony budżet, nie powinny sięgać po tańszą galanterię skórzaną. Dowiesz się również co to jest CPW i jaki może mieć wpływ na Twoje decyzje zakupowe

A babcia mówiła…

Wiele osób ze starszego pokolenia mawia „biedniejszych ludzi nie stać na tanie rzeczy”. Chociaż jest to przysłowie dość przewrotne, ma w sobie wiele prawdy. Możesz je przełożyć na swoje codzienne decyzje zakupowe. Jeżeli szalejesz na punkcie ubrań i dodatków, Twoja karta kredytowa rozgrzana jest do czerwoności, a ograniczony budżet woła o rozsądek - zastanów się… Czy nie lepiej jest zainwestować w solidną, wysokiej jakości i piękna skórzaną torebkę, o której zawsze marzyłaś np. raz na pół roku i wydać na nią powiedzmy 400 - 500 złotych, a potem cieszyć się z niej przez następne wiele lat? W tym przypadku mniej znaczy więcej!

 

Zobacz, jak szybko niszczą się torebki z popularnych sieciówek. Te, wykonane z ekoskóry, które zlecane są w produkcji masowej, już po kilku miesiącach noszenia mogą nadawać się jedynie do kosza… Ty musisz kupić kolejną torebkę, a wyrzucona, zniszczona torebka to nie tylko stracone pieniądze, ale również problem natury środowiskowej. Zamiast w ciągu roku kupować kilka torebek marnej jakości, kup jedną/dwie raz do roku i noś je latami!

Torebka skórzana a zero waste

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zakup skórzanej, wysokiej jakości torebki jest w pełni zgodny z ideą zero waste. W DAAG produkujemy wszystkie produkty z najwyższej jakości materiałów. Sprowadzamy skóry od renomowanych dostawców z Włoch (z tych samych źródeł co np. marka Gucci!), Niemiec i Polski. Z pozostałych po wykrojach elementów szyjemy fantastyczne akcesoria zero waste. Dbamy, aby żaden kawałek skóry nie trafił do kosza!

 

Co więcej, skóra naturalna jest niezwykle trwała. Dobrze pielęgnowane torebki będą służyć przez wiele, wiele lat. Niektóre z naszych klientek przesyłają nam zdjęcia torebek, które nadal są w ich aktywnym użytkowaniu i mimo tego, że mają już 15 lat, nie są zniszczone! Co więcej, w przeciwieństwie do syntetyków, skóra naturalna jest materiałem biodegradowalnym. Jest bardziej eko!

Kilka słów o CPW

Jeżeli jeszcze nie przekonałaś się do argumentów, które podnieśliśmy w tekście, być może zadziała na Ciebie bardziej ekonomiczna/techniczna kwestia zakupu torebki. CPW, czyli cost per wear to współczynnik, który w łatwy sposób udowodni Ci, że naprawdę stać Cię na TĘ torebkę, o której dawno marzyłaś i jest warta zainwestowanej kwoty. 

CPW to pojęcie, które służy do oceny relacji między ceną produktu a jego użytkowaniem. Jeżeli kupiłaś torebkę za 500 złotych i założysz ją np. 2 razy w tygodniu przez cały rok to za jej jednorazowe założenie zapłacisz tylko 4,80 zł. Rok ma 52 tygodnie, zatem zakładając torbę 2 razy w tygodniu, dzielisz 500 złotych przez 104 i masz wynik! Weź też pod uwagę, że torebki ze skóry naturalnej będziesz na pewno nosić o wiele dłużej, więc CPW będzie drastycznie się zmniejszać wraz z biegiem lat!

Chociaż nie jest to magiczne zaklęcie na znalezienie budżetu na torebkę marzeń, w łatwy sposób możesz pozbyć się wyrzutów sumienia związanych z zakupem nowej, skórzanej przyjaciółki. 😉

Jak widzisz, poza samym aspektem estetycznym (wysokogatunkowa skóra naturalna jest niezwykle szlachetne i piękna) istnieje wiele innych, bardziej praktycznych powodów, dla których warto kupić skórzaną torebkę. To zresztą dotyczy wszystkiego: dobrej jakości obuwia i innych akcesoriów. To teraz… zapraszamy na zakupy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium