do kasy suma: 0,00 zł
O nas

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wysokiej jakości skóra naturalna

Pokochasz dotyk naszych produktów. Skóry używane przez nas do produkcji toreb pochodzą od wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców z Polski, Włoch i Niemiec, nie zawierają szkodliwych substancji, są starannie sortowane, a ich jakość jest szczegółowo sprawdzana na każdym etapie realizacji.

RODZINNA FIRMA

Produkty, które powstały dzięki współpracy pokoleń

Jaka mama taki syn - miłością do tworzenia pięknych produktów mama zaraziła mnie za młodu. Każdego dnia wzajemnie się inspirujemy spełniając się w naszej pasji - oznajmia drugie pokolenie marki Oskar Lipiński.

HANDMADE IN LUBLIN

Szyjemy od 28 lat w Lublinie

Ponad ćwierć wieku naznaczone doświadczeniem. Jak nadać produktom piękną i unikalną formę zachowując przy tym ich naturalny zapach i niepowtarzalną w dotyku strukturę? – To codzienne wyzwanie nadające sens naszej pracy. Finezyjny wzór, wyrafinowana skóra, mistrzowskie dłonie i doskonałość jedynego w swoim rodzaju szwu, który łączy życie i fascynacje naszych klientów.

UCZCIWOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Transparentność ceny

Jesteśmy producentem produktów skórzanych oferujemy je bezpośrednio na naszej stronie. Daje nam to możliwość pominięcia tradycyjnej marży detalicznej i oferowania wyrobów w bardzo atrakcyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium