do kasy suma: 0,00 zł
Czas realizacji zamówienia na torebkę DAAG - wszystko, co musisz wiedzieć!
Czas realizacji zamówienia na torebkę DAAG - wszystko, co musisz wiedzieć!

 

 

Jeżeli śledzisz uważnie nasz sklep z torebkami skórzanymi z pewnością rzuciło Ci się w oczy, że część modeli jest w danym momencie niedostępna. Z uwagi na bardzo dużo pytań, które zadajecie nam w wiadomościach prywatnych  na naszej facebookowej grupie - postanowiliśmy przybliżyć Wam dokładniej proces produkcji naszych torebek.

Nie produkujemy serii masowych

Jednym z pierwszych czynników, które mają wpływ na wydłużony okres oczekiwania na polskie torebki DAAG jest przyłożenie najwyższej staranności do szczegółów ich wykonania. Nasza galanteria skórzana tworzona jest ręcznie. Nie planujemy automatyzacji produkcji i tworzenia masowych/maszynowych. To nie jest filozofia naszej marki. Jesteśmy przekonani, że kochacie nas właśnie za najwyższą precyzję i kunszt wykonania - cechę charakterystyczną torebek DAAG. Dlatego nie planujemy tego zmieniać.

Bardzo duży popyt na nasze produkty

Jak już wspomnieliśmy, planujemy pozostać rodzinną firmą. Cenimy najwyższą jakość wykonania i szanujemy rzemiosło kaletnicze. Bardzo duże zainteresowanie naszymi wyrobami niezwykle nas cieszy, jednak z uwagi na ograniczone „moce przerobowe” nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że zawsze znajdziesz w naszym sklepie dostępny model torebki. 

 

Zdecydowana większość nowych dropów dosłownie rozchodzi się w ciągu kilku godzin. Dlatego jeżeli wyczekujesz jakiegoś modelu lub nowości - śledź koniecznie nasze media społecznościowe. Zawsze staramy się informować kiedy będą uzupełniane braki magazynowe lub w jakim dniu i o której godzinie ogłosimy premierę nowej kolekcji. Dlatego śledząc nasze sociale masz większą szansę na zakup wymarzonej torebki od ręki.

Kliknij - Powiadom o dostępności

Najlepszą metodą na szybki zakup wybranego modelu, który tak szybko znika, jak szybko się pojawia, jest wybór opcji “Powiadom o dostępności”. Kiedy wybrana przez Ciebie torebka będzie dostępna otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o ponownym pojawieniu się jej w ofercie. Czasami zdarza się, że najbardziej rozchwytywane modele wracają do sklepu z nieopłaconych zamówień - dla Ciebie to szansa na szybki zakup. 

Prosimy Was o wyrozumiałość...

Proces tworzenia torebek nie zaczyna się w naszej pracowni. Z uwagi na fakt, że zamawiamy skóry na torebki od prestiżowych, zagranicznych (i polskich) dostawców, zdarza się, że jesteśmy zmuszeni oczekiwać na nierzadko czasochłonną dostawę materiałów. Oczywiście moglibyśmy zamówić skórę z innych, bardziej dostępnych źródeł, ale po prostu nie chcemy tego robić. Ponad wszystko cenimy jakość naszych wyrobów i nie planujemy rezygnować z niej dla szybszego procesu produkcji. To wszystko z myślą o satysfakcji naszych klientek. Jednocześnie prosimy Was - nie wysyłajcie nam wiadomości z pytaniami o dostępność. Podobnych zapytań mamy steki w ciągu tygodnia i naprawdę ciężko nam jest odpisywać każdemu. Możecie natomiast mieć pewność, że o każdym planowanym wypełnieniu braków magazynowych informujemy Was na bieżąco za pośrednictwem naszych Social Mediów.

 

Dokładamy starań, aby każda osoba zainteresowana torebką skórzaną DAAG była w stanie kupić swój wymarzony model. W najbliższym czasie nie planujemy jednak zmian - nie stawiamy na produkcję masową, nie chcemy wykorzystywać do produkcji tańszych materiałów. Wiemy też, że automatyzacja nie zastąpi wprawnych dłoni kaletników z naszego zespołu. Wierzymy, że właśnie to kochacie w naszych torebkach, czego dowodami mogą być błyskawicznie sprzedawane dropy. Mamy nadzieję, że wskazówki zawarte w tym tekście pomogą Ci w upolowaniu wybranej torebki!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium