do kasy suma: 0,00 zł
PayPo - informacje

KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Jak mogę skorzystać z PayPo?

 

1. W koszyku wybierz metodę płatności Przelewy24

2. Po złożeniu zamówienia, gdy przejdziesz do płatności - system przeniesie Cię na stronę operatora płatności przelewy24, wybierz opcję PayPo wśród innych dostępnych form (warto rozejrzeć się za logo PayPo   ).

3. PayPo dokończy razem z Tobą proces składania zamówienia.

 

 

FAQ

1. Jak działa metoda płatności PayPo?

PayPo.pl jest to metoda płatności polegająca na odroczeniu płatności za zakupy o 30 dni. Klient może dokonać zakupu w sklepie i spłacić środki do PayPo bez żadnych dodatkowych kosztów w ciągu 30 dni od daty transakcji. Po tym terminie system rozkłada płatność na 4 wygodne raty.

 

2. Jak mogę skorzystać z PayPo?

Podczas zakupów, na etapie płatności wybierasz opcję Przelewy24. Płatność PayPo jest widoczne wśród innych dostępnych form (warto rozejrzeć się za logo PayPo   ). Wybierasz PayPo i system prowadzi Cię do krótkiej weryfikacji.
 

3. Ile kosztuje spłata w ciągu 30 dni?

Jeżeli spłacisz transakcję w ciągu 30 dni, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli zdecydujesz się rozłożyć płatność na raty, koszt zależy od sklepu oraz Twojej zdolności kredytowej.

 

4.  Ile kosztuje spłata w ratach?

Jeśli zdecydujesz się spłacać zakup w 4 ratach, to oprocentowanie zależy przede wszystkim od kwoty transakcji i wynosi średnio ok. 20%. O kosztach ewentualnych rat, Klient jest informowany już w drugim kroku płatności przez PayPo, w potwierdzeniu sms otrzymuje informację, że ma 30 dni na spłatę 0% a potem 4 raty z informacją o RRSO. O kosztach Klient informowany jest jeszcze dwukrotnie, w mailu z podsumowaniem oraz w umowie pożyczki.

 

5. CO SIĘ DZIEJE JEŻELI NIE ZAPŁACĘ W CIĄGU 30 DNI?

Po 30 dniu automatycznie kwota zamówienia rozkładana jest na 4 raty. Klient w każdym momencie może dokonać spłaty wymagalnej raty bądź spłaty całości zamówienia.

 

6. Gdzie znajdę więcej informacji o PAYPO.PL

https://paypo.pl/home/faq

+48 22 333 74 60
info@paypo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium