e-daag.com.pl
Zwroty - Odstąpienie od umowy

Kupujący może dokonać zwrotu w terminie 14 dni bez podawania przyczyny.

  • Termin 14 dni jest liczony od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Do zachowania terminów, o których mowa powyżej wystarczy wysłanie produktu wraz z formularzem zwrotu na adres siedziby firmy.
  • Dokonanie zwrotu jest możliwe tylko pod warunkiem, że zwracany produkt nie nosi śladów użytkowania lub uszkodzeń mechanicznych.
  • Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku zakupu Bonu podarunkowego oraz produktów personalizowanych lub dopasowanych do indywidulanych potrzeb Klienta.

 

Aby dokonać zwrotu należy:

1. Pobrać i wypełnić formularz zwrotu (kliknij, aby pobrać). Wskazany wzór formularza nie jest obowiązkowy. Odstąpienie od umowy może zostać dokonane na dowolnym formularzu stworzonym przez Klienta. 

2. Skompletuj przesyłkę – umieść zwracane produkty oraz formularz zwrotu w paczce. Pamiętaj, aby wykorzystać opakowanie wysyłkowe, dzięki temu pomożesz nam chronić środowisko naturalne.

3. Zwrot wyślij na swój koszt, na poniższy adres:

Ledrin Sp. z o.o. -ZWROT

ul. Vetterów 6 a

20-277 Lublin

 

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji. W przypadku zamówień za pobraniem prosimy o dopisanie w formularzu odstąpienia od umowy nr rachunku konta.

Dokładamy wszelkich starań, aby zwrot należności zrealizować w możliwie najkrótszym terminie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania formularza zwrotu przez sklep internetowy. W przypadku zwrotu kosztów transportu wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od Sprzedającego do Kupującego), zwracana jest wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli Kupujący wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl